| costy97io a întrebat:

Sallutare TPU. Stau si ma gandesc de ceva timp sa ma apuc de vlogging(video blog). Ajutati-ma cu idei si sugestii pe care le-as putea face. Asi vrea sa fac ceva original, dar orice idee e bine venita.Cu orice ma puteti ajta faceti-o!
Cei care fac mixuri, se ocupa cu filmulete(programe de modificat fillmulete), sau chiar videoblogari va rog ajutati-ma.
Orice idee buna sau (ne)buna spuneti-o.
FUNNDA + VOT!

5 răspunsuri:
| Neymar96 a răspuns:

Fa curiozitati de exemplu sau pe fiecare saptamana comenteaza un joc pc sunt de stul de originale ideile happy

| costy97io explică (pentru Neymar96):

Uite id meu de mess.Tu eu si alti cativa peieteni haideti sa vb sa facem idei! Dami ex de joc si ce comment sa fac. OKE?

| Neymar96 a răspuns:

Apropo daca te apuci sa-mi lasi si mie channelul tau de youtubewinking

| costy97io explică (pentru Neymar96):

Costy97io este id de messs

| Neymar96 a răspuns (pentru costy97io):

Nu prea intru mai de loc pe mess