| Onica7 a întrebat:

Salu am scapat telefonul in toaleta din greseala si l am scos nu a stat mai muot de 2-3 secunde acolo l am sters dar dupa vreo 3-4 ore se aprinde dar nu se vede decat foarte foarte intunecat aproape deloc pe ecran credeti ca mai trebuie sa se usuce MA PUTETI AJUTA.dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Scoate din el bateria si cardul de memorie si sim-ul si baga-l intr-o punga cu orez 1-2 zile

| Onica7 explică (pentru Pardelian):

El se aprinde dar ti am spus se vede foarte intunecat pe el aproape deloc ca si cand nu ar fi aprins crezi ca orezul il ajuta la chestia asta happy?

| 69Morena69 a răspuns (pentru Onica7):

Da, orezul ajuta.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

L-ai scapat in ****laughing

| Pardelian a răspuns:

Ajuta pentru ca orezul absoarbe toata umezeala chiar si vaporii