| Ady_Adryan_2000 a întrebat:

Salu
Ma puteti ajuta?
Eu vorbesc cu o fata web de 3 luni, e ceva distanta intre noi dar chiar o iubesc si ea ma iubeste dar nu vrea sa-mi spuna.
De fiecare data cand o intreb ce simte pentru mine, tace si nu mai vorbeste pana nu schimb subiectul. CE inseamna asta?

6 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca ar trebui sa i dai putin timp in care sa nu ii mai spui si tu, iar daca te va intreba de ce nu ii mai spui ca o iubesti, ii vei spune ca nici ea nu ii spune, si asa poate isi va schimba atitudinea.

| IsabelaIssa a răspuns:

Pai nu te-ai gandit ca o presezi? Odata ce tu ii spui ce simti si ea nu simte la fel, se simte aiurea sa iti zica asta. Oricum relatiile la distanta si mai ales pe net nu au mare succes. Ai mare grija.

| neutrino a răspuns:

Ea te iubeste mult, dar fiind o fata educata, stie ca nu trebuie sa se arunce asa de repede cu capul inainte.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că sentimentele ei nu sunt atât de puternice, încât să-ți mărturisească ceea ce vrei tu să auzi. Răbdare, dragă. Mai străduiește-te, cucerește-o în fiecare zi, câte puțin!

Răspuns utilizator avertizat