| Nycolush a întrebat:

Saluate! Am si eu nevoie de niste link.uri. Trebuie sa editez niste poze. si nu mai stiu pe ude sa intru... am intrat aproape peste tot! Astept raspunsuriwinking

Răspuns Câştigător
| andrei00007 a răspuns:

Salut! nu iti trebuie alte fotoshopuri intra pe http://www.picmonkey.com/ cea mai buna versiune de editat poze

| Nycolush explică (pentru andrei00007):

Am intrat. ma gandeam ca poate xista si altele, cu... cum sa spun; de exemplu mai multe rame pentru poze, sau sa le fac eu; nu stiu daca ai priceput ce vreau sa zic... dar. happy

| Nycolush explică (pentru andrei00007):

Am intrat pe acest liunk. Este foarte bun dar ma gandeam ca poate sunt si altele si mai bune. Trebuie sa editez o fotografie pentru o revista happy

3 răspunsuri:
| Dolyta a răspuns:

Ipiccy.com