| anonim_4396 a întrebat:

Salut, a mai lucrat cineva la https://operator-flexibil.com/ daca da, cum este? Este real sau facatura? Si mai exact ce trebuie sa faca? Dau funda

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este fake.

| Eduaardfwcfsgwbsb a răspuns (pentru Violleta2022):

Ma fato, nu te mai baga in seama pe platforma asta, esti cea mai proasta de pe aceasta platforma

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eduaardfwcfsgwbsb):

Mai copilas, la tine la scoala nu te-a invatat sa vorbesti frumos cu adultii?

| Eduaardfwcfsgwbsb a răspuns (pentru Violleta2022):

Ba da distruso, dar tu nu esti un om care merita respect

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eduaardfwcfsgwbsb):

Jenant, sa deschizi gura ca sa iasa numai porcarii.
Dar nu ma indoiesc ca-ti va da viata inzecit, de cum te comporti cu altii.
In ce priveste educatia si bunul simt, rusine parintilor care nu ti le-au dat!

| sierra1 a răspuns:

E pentru adulți, oare ce ar trebui să faci?

| Eduaardfwcfsgwbsb a răspuns (pentru sierra1):

Tu de ce crezi ca am intrebat daca e facatura? ca sa nu bag buletinu aiurea

| sierra1 a răspuns (pentru Eduaardfwcfsgwbsb):

Ce-i aia "făcătură"?

| SharpEagle a răspuns (pentru Eduaardfwcfsgwbsb):

Afacerea o fi pe bune, nu zic, dar site-ul ala e doar la misto, doar ca sa intre "vorbitorii" in... vorba cu ei, ca testimonialele sunt fix pix, fake. Deci, d-aia zic: s-ar putea sa-ti iasa de-o ciorba si-un pachet de tigari, sa fie slab platit. Vezi si ce zice si colegul ala din linkul al doilea pus de mine, despre cloudworkers: praful de pe toba, cacam asa...

| SharpEagle a răspuns:

Site-ul e praf, aia sunt niste intermediari. E fake, testimonialele-s fake. Nu stiu daca se castiga sau nu, dar am asa o impresie ca o sa-ti iasa doar de-o ciunga, cum se zice. Grosul or sa-i ia aia, care-s, cel mai probabil niste bonbardieri...