| marincristinaandreea a întrebat:

Buna, a lucrat cineva până acum că operator flexibil?
Acesta este site-ul lor
https://operator-flexibil.com/? ref=adwords&campaign=14961107228&adgroup=129095173672&de vice=m&gclid=Cj0KCQjwyLGjBhDKARIsAFRNgW9JlD_rRdVkWU5Okql Ml368GurPMdE3hXnRzBXxSiI62ActJh0liNoaAn9GEALw_wcB

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am încercat și am renunțat. Ce scrie pe situl lor.
Oferim cetățenilor adulți români oportunitatea de a scrie mesaje text personajelor fictive într-o rețea de fantezie. Zilnic, ajutăm mii de oameni singuri să-și găsească prieteni și să obțină o viață mai plină de sens, exprimându-se online cu personaje fanteziste anonime.
Ce afli când particip la training. Dobândești o identitate fictivă, poate de alt sex decât cel real al tău, dar când te prezinți online la chatul telefonic pari că este o persoană reală. Începe o conversație care este condusă spre ideea că clientul sau clienta se va întâlni cu tine și va avea un contact sexual. Momentele acestuia sunt evocate deschis și toată conversașia devine foarte porcoasă. Astfel, trebuie să depui efort pe tema acesta, ca să îl ții pe client cât mai mult online. El plătește iat tu ești plătit pentru asta. Apoi el îți va cere să vă întâlniți, tu eviți, amănând. Este o excrocherie în care interesul pe teme sexuale este exploatat, iar tu participi cu bună știință la excrocheria aceea. Dacă nu îți pasă de asta, și te pretezi la o conversație porcoasă, câștigi bani. Eu nu recomand.

| Ion976 a răspuns (pentru sadrian46):

Doar din curiozitate, tu cât timp ai încercat, și cati bani încasai în medie săptămânal? ( ca plata asa zice ca se face în euro și săptămânal nu în lei )