| Marius_1903 a întrebat:

Salut:A-si vrea si eu sa stiu daca merg la sala si sunt putin mai dolofan eu am 72 kg si 1, 80 inaltime aproximativ si saptamana viitoare imi fac abonament la sala si sunt curios daca mai intai slabesc si pe urma pun muschi? Sau (SUNCA) se transforma in muschilaughing?

Răspuns Câştigător
| andrrei08 a răspuns:

Marius, depinde ce faci big grin depinde de intensitate si de durata. Daca ridici mult greu deodata, se formeaza muschi dar ramai si cu. sunca laughing daca vrei sa slabesti, alearga mult pe banda, cat mai mult...