| aannoonniimm098 a întrebat:

Daca merg la sala slabesc sau imi fac muschi? as vrea sa slabesc nu sa imi fac muschi (cineva care merge la sala sa imi spuna ) P.S sunt fata

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

Musculatura la fete nu se dezvolta ca la baieti, de fapt se dezvolta mult mult mai lent din lipsa testosteronului. Deci daca mergi la sala nu o sa te faci o namila, o sa arzi doar ceva calorii.winking Iti doresc mult succes

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Depinde ce faci, daca tragi de fiare, faci abdomene etc faci muschi. Daca faci cardio, aerobic, kangoo jumps etc slabesti.

| lumy4u a răspuns:

Fa aerobic, eu am slabit mult cu aerobic, macar 20 de min dar obligatoriu zilnic si combinat cu o alimentatie sanatoasa, intr-o luna o sa vezi rezultatele!

| MissJJ a răspuns:

La sala daca vrei sa slabesti faci mult cardio : alergi pe banda + bicicleta. Eu iti recomand kangoo jumps, e mult mai distractiv si se face in grup.

Răspuns utilizator avertizat