| LoveeMakeup9 a întrebat:

Acum cateva zile am fost cu mama intr-o parfumerie si m-am indragostit de parfumul Katy Perry Killer Queen...mi-l doresc din tot sufletul! Inca mai am testerul de hartie pe care l-am incercat si il miros in fiecare zi...e foarte dragut, dar mama nu vrea sa mi-l cumpere. Spune ca ii place foarte mult dar ma pot multumi si cu un parfum ieftin.Chestia e ca pana acum doar parfumuri ieftine (sub 30 lei am folosi)si deja am 14 ani crying Cum o pot convinge sa mi-l cumpere (parfumul costa 100 lei )

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Vinde produse pe net, primesti un comision si iti faci rost de bani pentru parfumwinking Lasa-mi un mesaj daca esti interesata!

| andra181988 a răspuns:

Strangi banii care ii primesti de la parinti si alocatia si in maxim 2 luni ai parfumul. Asa nu te mai rogi de nimeni sa ti-l cumpere.

| LoveeMakeup9 explică (pentru andra181988):

Daca mi-ar da alocatia si bani de buzunar. Abia imi dau vreo 4-5 lei pe saptamana din care sa imi cumpar mancare la scoala crying Spun ca alocatia o tin ei pentru ca ei imi dau de mancare imi cumpara haine si ma intretin,,, :3

| AncaMihai1988 a răspuns:

Aici il gasesti mai ieftin: http://www.tpu.ro/......ueen-mi-l/