| N123 a întrebat:

Salut acum cateva zile m-am batut cu un tip el mi-a invinetit umarul si ochiul ei ambii umeri cand am ajuns la scoala astia au aflat cu cine m-am batut si intr-un fel râdeau ca e cu un cap mai mic ca mine.ca cica mi.a mancat bataie de la el. Acum in seara asta l am pus pe unu sa il bata (frate toata saptamana am fost batjocorit de colegi ) asta nu a stat la discutii si direct una in burta ne a cautat maica si noi am fugit prin alte cariere juma de ora (pe asta care a dat il cauta nu pe mine ) si acum faza e ca nu stiu ce sa fac ce scuza sa gasesc acum eu as putea sa spun ca eu nu am nici o treaba dar si de el imi este e prieten cu mine bun si na ma mai aparat cand faceam o trasnaie ce scuza as putea gasi funda Rog seriozitate.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci tu nu ai mancat destula bataie si vrei mai multa, nu?

| SkyPilot a răspuns:

Acum, ca l-ai pus pe altul sa il bata, esti si mai de cacao.

| aXy99 a răspuns:

Nu am inteles nimic. Cine va cauta? Ce varste aveti?

| Kerre a răspuns:

Stai stai stai, deci in primul rand cine va cauta? ala care te-a invenetit sau altcineva?