| anonim_4396 a întrebat:

Acum cativa ani am facut dansuri moderne si m-a placut enorm Dar eram mai mica si, din prostia mea, am renuntat. Acumsunt la scoala in oras (eu stau la sat) si fac naveta. Ce-i drept nu prea am timp liber dar cu toate astea imi doresc enorm sa ma apuc din nou de dans. Cum sa deschid subiectul cu parintii mei? Chiar vreau sa-i conving, dar nu stiu cum...straight face

Răspuns Câştigător
| gaoaza a răspuns:

Le spui direct, clar si concis : "Vreau sa fac dansuri, daca nu ma lasati... plec de casa! Pa" si gata, se rezolva.