| Medenet_Daniel_1969 a întrebat:

acum dupa ora de engleza care am avut-o un profesor s-a luat de mine ca ma jucam pe telefon si s-ar putea sa-mi scada nota la purtare a tipat pe mine, erea sa dea in mine si eu acum am venit acasa ca nu am mai avut chef de scoala si ca nu am voie sa stau in fund nu stiu de ce si sa nu-i raspund pana la urma ce vroia si dupa inainte sa plec m-am certat cu alta doamna tot din cauza asta ca profu ala i-a spus ca stateam in fund si nu stiu ce are cu mine daca stau in fund m-am enervat si am incheiat tot ca a venit diriginta si mi-a spus ca profu ala are probleme cu capu'.am 14 ani si sunt baiat daca va ajuta cu ceva sa-mi raspundeti.

ps:nu sunt analfabet scuze daca am scris ceva gresit sunt stresat si suparat

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Ar fi fost necesar sa separi povestea sa reiasa niste propozitii clare. Nu ai voie sa te joci cu telefonul in ora. Faptul ca a ridicat vocea la tine nu este o atitudine adecvata in cazul profesorului. Inteleg ca esti suparat, dar trebuie sa respecti regulile in timpul orei. Faptul ca profesoara a spus asta despre colegul sau nu este de admirat, indiferent ce ar fi crezut despre acesta.

| Bøøgey a răspuns:

Esti fix prost. Cum mama lu' proces verbal sa intelegem ce-ai scris tu acolo ma duda? Mai avem si aceeasi varsta...

| Medenet_Daniel_1969 explică (pentru Bøøgey):

Mai duda m-am grabit sa scriu. daca eu sunt prost tu esti tampit.nu-mi place romana imi place matematica

| Bøøgey a răspuns (pentru Medenet_Daniel_1969):

Asta nu te scuza.

| Medenet_Daniel_1969 explică (pentru Bøøgey):

Nu stii cat de grea e clasa8
macar

| Bøøgey a răspuns (pentru Medenet_Daniel_1969):

Is a 9-a. Da, stiu cat de usoara e a 8-a.