| sheandhe a întrebat:

Hei. Am o problema. Deci a inceput mai de mult dar s-a agravat. Cand ni s-a schimbat profa de engleza ra super de gasca. Dar a cam inceput sa fie rea cu mine. Si mai am o prietena care m-a mai bagat in probleme, mici, mari. Si diriginta mea e putin mai rea cu mine. But yeah. Luni am mers cu acea colega sa isi i-a haine de acasa si cand ne-am intors intrasem la ora (aveam ora cu diriginta) si ne iera frica sa intram. Cand ne-am facut curaj nu iera absolut nimeni in clasa toti ierau in sala calculatoarelor. Noi nu am intrat de frica. Marti, diriginta a spus ca ea vrea sa ne scada cate un punct la purtare. Ok. A trecut peste. Azi insa. Ultima ora am facut engleza. Dar toti mi.au sarit in cap sa fac lista pentru o petrecere de sfârșit de an. But yeah... Si ne-am dus intr-o clasa eu cu o alta colega nu cea care ma baga in belele. Si intre timp vine tipa care ma baga pe mine in belele si spune :
Bai, am intrat la ora. Da am fost eu si a zis doamna sa nu mai intre nici unu.
Am ascultat-o toti. (eu zi tipa )
La sfârșitul orei am mers sa ne luam gentile din clasa si doamna a tipat la noi, au venit toate clasele la ce tare a tipat. Si a zis ca nu adedevarat si tipa care ma baga in belele nu a venit la ea. Normal doamna s-a suparat si a spus ca ne scate doua puncte la purtare. Din cate stiu eu nu are voie sa scada daca nu sunt toti profesorii de acord. Nu este asa? Am profesori care nu o sa vrea. Deci ce sa fac sa repar situatia? Doamna e super suparata pe mine.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sheandhe explică:

Sunt in clasa a 6a.