| anonim_4396 a întrebat:

Salut acum o saptamana mi-am facut iubita eu am 15 ani iar ea are 13 ea e cam nebunatica de felul ei si cam perversa de la 8 ani se uita la filme +18 happy si vreau sa imi dati sfaturi cum sa ma comport cu ea pentru ca ea a avut 20 de iubiti pana acum sau mai mult si toti au plictisito eu vreau sa primeasca ceva nou de la mine in fiecare zi si ca sa stiti acum s-a schimbat e mai cumite dar parintii nu o lasa cu baieti dar poate iesi in secret cu mine happy multumesc celor care ma asculta.

9 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Ai putea să o educi, să nu mai fie așa "nebunatică".

| iulian2704 a răspuns (pentru mimiwewem):

Pai acum nu mai e asa nebunatica sa mai schimbat si acum e plecata la Buzau din cauza mamei ei care stie ca ieri a fost cu mine pana la 11 noaptea si a certato si sta acolo aproape toataaa varaa :') si o iubesc muuultt iar tatal ei e sef de politie si nu o lasa cu baieti crezi ca pe mine ma poate intelege el?

| mimiwewem a răspuns (pentru iulian2704):

Bravo părinților ei că îs responsabili cu fiica sa!
Întâlniți-vă pe ascuns, să treacă un timp, și apoi să le spună părinților că are o relație cu tine.Deoarece,ei cred că ea e prea mică pentru a avea un prieten acum.

| iulian2704 a răspuns (pentru mimiwewem):

Camelia am fost dezamagit total ea facuse un pariu cu cineva sa vada daca poate sa se dea drept iubita mea sad o urasc dar acum vb cu o alta fata
imi poti da sfaturi cum sa vb cu ea are 14 ani
si nu vreau sa spun ceva gresit ca ele sunt sensibile
o cunosc din generala si ea mi-a zis ca la varsta ei nu are cum sa iubeasca doar sa placa si o sa ma vad cu ea si sa imi dai sfaturi cum sa vb cu ea cand o sa ma vad ea se comporta mai copilaros si nu vreau sa o dau in bara varul meu mi-a zis sa nu am incredere in nici o fata sa stau cu mai multe pana imi dau seama care e cea potrivita happy

| mimiwewem a răspuns (pentru iulian2704):

Bună.
Foarte urât din partea ei ceea ce a făcut. Lasă, nu o urâ. Viitorul îi v-a rezerva și ei același lucru, știind că roata se întoarce întotdeauna. Ceea ce e bine, e că nu suferi din cauza dânsei, ci ești doar dezamăgit.
În legătură cu fata de 14 ani, ți-a zis ceea ce știe, adică doar să placă. Dar să fii sigur, dacă o să fiți împreună mult timp(minim 3-4 luni) o să te iubească.
E și normal ca ea să se comporte așa.Eu chiar și la 16 ani aveam comportamentul acesta, de copil.
Ai grijă cu vărul tău.Nu-ți spun să nu ai încredere,dar să nu faci ceea ce îți zice el(să nu ai încredere în nicio fată),fă ce crezi că e mai bine pentru tine,dar tu să decizi asta, nu dânsul!
Până te căsătorești, o să ai multe fete la viața ta.
Eu zic să te porți frumos cu ea, să-i vorbești respectuos, și să nu fii superior față de ea.
Ai grijă.

| iulian2704 a răspuns (pentru mimiwewem):

Merci mult pentru raspunsuro, o sa am grija happy oricum sunt un baiat cuminte de felul meu dar si rau uneori si sunt un baiat foarte sensibil si cam atat.ms mult happy

| LordCroft a răspuns:

Sau ai putea sa profiti de ocazie si sa o arzi laughing

| iulian2704 a răspuns (pentru LordCroft):

Nu prea cred o iubesc prea mult totusi cred ca intr-un an si ea o sa vrea asta dar deocamdata ma intereseaza iubirea intre noi oi avea eu 15 ani da nu sunt un copil ca oricare

| iulian2704 a răspuns:

Nu ca acum sa mai cumintit dar partea rea e ca tatal ei e sef de politie si ii ofera multa protectie iar mama ei o pune numai la invatat si a aflat ca ieri a fost cu mine pana la 11 noaptea si a pedepsito vrea sa o duca la tara la ea in Buzau toata varaaaa deja imi e.dor de ea :')