| DJRaino98 a întrebat:

am 14 ani si inaltime 1.87 sad.Cum fac sa nu ma mai inalt? Sau macar sa cresc mai putin.Va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| Georgy98 a răspuns:

Heiiii!♥ Buna cred ca ai pus o intrebare care nu are nici un remediu, adica cum sa nu mai cresti, nu-ti fa griji caci nu te vei inalta cat un plop, depinde de fiecare om, stai linistit totul o sa fie bine si totul este absolut normal mai ales ca esti in perioada de crestere si daca ai vreun parinte care este mai inalticel de ce te miri ca esti inalt? si eu am 14 ani dar am 1.54 ce vrei sa fac daca asa sunt eu happy, nu iti mai fa griji si incearca sa te accepti asa cum esti ♥♥♥pup

2 răspunsuri:
| adrianadi97 a răspuns:

Apuca-te de sala.

| DJRaino98 explică (pentru adrianadi97):

Si nu o sa mai cresc? stii cumva si ce fel de excercitii trebuie sa fac?