| Jokerul123 a întrebat:

Am 15 ani si de ceva vreme o prietena imi tot face ochi dulci,isi ridica sprancenele seducator cand ma uit la ea,ma tachineaza si ma impinge usor cand trece pe langa mine si rade, cand ma uit la ea face cu ochiul si daca o surprind privindu-ma ea inca pastreaza contactul vizual si ii 'raspund' si eu.Ideea e ca nu stiu sigur daca ma place, aveti vrrun sfat? Cum sa ii spun ca o plac?

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Ba da m-am saturat de voi.
Daca iti face ochii dulci,incearca sa te seduca,te tachineaza,ii place sigur de tine,iesi si tu cu ea o data,vorbiti, o iei usor de mijloc, te apropii incet, o saruti si gata.
Nu trebuie sa-i zici " Mhhhhhhh, eu eu ..stii ca eu,adica,simt ceva aici in inima,o sageata N *** stii tu,adica,bal bal bal,sunt in limba dupa tine, intelegi tu, fantezii chestii ", mno, treci peste astea direct la fapte.

2 răspunsuri:
| CosminAka123 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ea, ii bati apropouri. daca vezi ca-ti raspunde intr-un mod mai dulce, poti incerca mai mult. Duci chestia la maxim, pana la urma esti baiat laughing) nu ti se poate intampla mare lucru, ma refer ca daca te refuza sau chestii.Bafta pustiule!