| alexsil05 a întrebat:

Salut, am o problema legata de varsta mea (15 ani). Vreau sa-mi tund mustata, dar parintii mei nu ma lasa pe motiv ca o sa-mi creasca barba foarte repede in timp. E adevarat? Si cum ma barbieresc?

Răspuns Câştigător
| 2Dragos2 a răspuns:

Daca ti-o tunzi este ok, daca ti-o razi atunci iti va creste mult mai repede in timp... deci daca doar o tunci e ok

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rade o, daca nu o faci acum, o sa o faci peste 5luni si tot acolo ajungi

| Ara997 a răspuns:

Frate, nu te poti opune naturii. care e problema lor ca o sa ti creasca barba? nu cumva mama nu te lasa, te vrea pui linga fusta ei?!
f.b. ca o sa ti creasca barba. e mai rau cand nu creste, taie frate, defriseaza sa arati ingrijit... si daca iti lasi barba mai tarziu poti sa o tai scurt, arata mult mai bine decat 3 latze rare si lungi, crede-ma.
unui baiat mare ii sta perfect ras sau tuns cu barba ingrijita, decat cu 3 fire rare - hai sa fim seriosi!