| Andreiu68 a întrebat:

Am 16 ani si vara asta am observat ca 2fete de 15ani ma placeau(erau prietene si stateau toata ziua impreuna).Ele ma amageau sa stau cu ele,sa ne plimbam,ma luau in brate, brat la brat.etc.Timp de 5zile am stat cu cele 2fete cam toata ziua. Dupa fetele cica erau plecate la tara ca era vacanta si dupa ce s-au intors( 7zile au fost plecate ).Fetele astea stau in acelasi cartier cu mine.Una fata in fata cu blocul meu si cealalta lateralul blocului meu.I-am spus uneia din fete ca o plac si daca nu vrea sa fim impreuna.Ea mi-a raspuns ca nu poate ca suntem din acelasi cartier. Daca nu eram accepta.Si ce-a de-a dpua fata acelasi raspuns a dat:Ca suntem din acelasi cartier.CE LEGATURA ARE ASTA CU ACELASI CARTIER? Sau ce credeti ca au fetelea astea?

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Intrebarea, vrei sa fii cu mine, mi se pare retardata. acordai atentie, fii dragut cu ea, invit-o la o cafea, sarut-o, si lucrurile vor merge de la sine, dar daca tu o intrebi vrei sa fii cu mine, e ca si cum ai zice vrei sa ne ****?

| SerenaSmiley a răspuns:

Am mai auzit si eu chestia, niciodata sa nu fii cu cineva din acelasi grup, gasca, clasa, colectiv. E o idee ca cei din jurul lor ar putea sa comenteze, sa faca mistorui.