| Limetime a întrebat:

Salut,am 16 si de vreun an ma confrunt cu diferite stari proaste. in sensul ca ma simt plictisit uneori, n am chef sa fac un anumit lucru, sunt si putin paranoic..si cam la o perioada de timp ma trezesc cu diferite stari..sau mi se intampla sa ma simt ok si dintr-o data sa intru intr-o stare naspa care imi piere chefu' de orice..am si zile cand ma simt mai bine dar tot nu ma simt cum vreau eu. si mereu am o teama ca intru in starea aia si deja a inceput sa mi fie frica ca nu o sa mai scap. multi imi spun ca e de la varsta. dar cand ma uit la prietenii mei parca vad ca nu au nimic..si doar eu sunt cel lovit... poate stie cineva o solutie sa pot scapa intr-un fel sau altu' sau sa ma linistesc..mersi frumos!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ambientu in care traiesti iti face rau, schimba-l si tu pentru unul mai bun imagineazati stari amuzante si razi singur asa vei fi mai bine.