| roxanasc a întrebat:

Am aproape 15 ani si mă confrunt deja cu problema kilogramelor in plus. Precizez ca am fost mai "durdulie" de mică. Ideea e că pana acum nu am fost absolut deloc complexata de kilogramele in plus si evident nu am fost nici tentata sa scap de acestea. Peste doua saptamani am banchetul (clasa a 8-a ) si as vrea sa scap de niste kilograme. Vreo soluție? ✌

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MădălinaDinu a răspuns:

Incearca dieta cu lamaie, cauta pe net despre ea e cea mai bunahappy

1 răspuns:
| Ciprian111111 a răspuns:

Nu te pot ajuta daca nu spui cate kilograme ai.