| SweetyNuta a întrebat:

Salut.Am mare nevoie de ajutor.Am pentru mîine la Istorie de făcut un eseu la alegere din temele :

a) Oameni iluștri

b) Monumente arhitecturale moderne din localitatea natală

Vă rog foarte mult, să mă ajutați la una din temele date.Mulțumesc anticipat

Fundiță neapărat!

Răspuns Câştigător
| MàdàMàdàlina98 a răspuns:

Pai te-as ajuta daca as sti din ce localitate esti ...sau mai simplu cauta pe net in limba engleza despre ce vrei sa scrii si dupa aia traduci, bagi si cate ceva de la tine (sa nu se confunde cu colegi in caz ca scrie ca tine si ca prof sa vada ca ai facut tu) si dupa aia ai terminat tot