| darckpetry123 a întrebat:

Salut, Am nevoie de un raspun rapid. si bun la aceasta intrebare. : Ieri m`am transferat de la un profil la altul... adica de la mate-info la economic. (Mate - Info clasa B ) si as vrea sa stiu daca eu am scris pe fisa ca vreau sa ma transfer la economic in clasa C ma transfera in C sau ma baga in D...?? Si este o alegere buna?

Răspuns Câştigător
| ImCalledLamă a răspuns:

Pai, daca au locuri la C te baga acolo, daca nu la D sau A, B, daca te referi la clasa A etc, daca la altceva nu stiu..Cat despre alegere, daca tu ai considerat ca vrei asta da, e o alegere buna pentru tine, poate pentru altcineva nu este. Fundi? big grin

| darckpetry123 explică (pentru ImCalledLamă):

Mersi, si inca ceva. cand voi afla in ce clasa o sa fiu?

| ImCalledLamă a răspuns (pentru darckpetry123):

Pai, poti sa te duci la directoare sa intrebi, dar cred ca se vor afisa niste liste

| darckpetry123 explică (pentru ImCalledLamă):

Ok, mersi!