| Alex12365 a întrebat:

Salut, am nevoie urgent de 300 lei pana sambata, imi dati niște sfaturi sa fac rost de bani repede si ușor? Ps am un s7 edge si as vrea sa il dau pe un iPhone 6 si diff din partea cumpărătorului dar nu gasesc pe nimeni P.S SUNT BAIAT

3 răspunsuri:
| TediiL a răspuns:

Imprumuta sau daca nu ajuta-ti cunoscuti la treaba si poate faci niste bani
scuze daca n-am ajutat

| Alex12365 explică (pentru TediiL):

Nu am la cine sa ma împrumut.stau la tara si nu prea au nici prieteni mei bani...rudele mele nu au nevoie de ajutor...sau daca au nu ma platesc, decat cu vreo 5 lei, si asta se intampla undeva la 2 săptămâni, si am nevoie cat mai curand de 300 lei

| TediiL a răspuns (pentru Alex12365):

Nu stiu cum sa te ajut prietene, totusi tu incearca sa faci rost