| DanielT a întrebat:

Am niste tenesi albi din panza carora dupa uscare le apare niste pete galbene. Precizez ca dupa spalare sunt albi, albi. Petele galbene apar doar dupa uscare. Stie cineva care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| CrowKiss a răspuns:

Am avut si eu ceva de genu... Si la fel apareau pete. Cand erau uzi, dupa spalare, nu se vedeau si cand se uscau apareau. Sunt de la solutia cu care ii speli, care nu se duce de tot. Incearca sa ii clatesti bine bine. Si petele se vor duce! big hug

| DanielT explică (pentru CrowKiss):

Mersi! Poate m-ai salvat! Voi vedea.

| CrowKiss a răspuns (pentru DanielT):

happy Cu placere. La mine a mers.