| LCD a întrebat:

Tenesi albi, cu pamant!
horror! am niste tenesti albi, de panza pe care i-am umplut cu pamant, mai bine spus, noroi. I-am bagat in clor 2 zile.
inca are pete maro. I-am frecat cu peria, s-a mai dus ceva. Urmeaza sa-i bag la masina. Daca nu iese, cu ce sa ii spal? e vreo solutie?

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Poti incerca sa-i speli cu Ariel, cu Persil, poti pune Vanish sau daca nu, poti... sa-i arunci la gunoi si sa-ti iei altii.

| LoveForShania a răspuns:

Iti recomand ca atunci cand ii bagi la masina de spalat sa adaugi Vanish, si putin clor. eventual niste Lenor (sau alta firma) pentru indepartarea mirosului.

| PinkY a răspuns:

Cel mai probabil in masina de spalat se vor curata mai bine. Daca nici asa, incearca si cu Vanish.

| maiabia1995 a răspuns:

De la Ariel, este un produs profesional pentru indepartarea petelor in sticla cu pulverizator.
S-ar putea sa iasa, eu am avut o bluzita alba patata toata cu cerneala si a iesit. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand " e doi" si in al doilea rand ai incercat vanish?