| valerutza20 a întrebat:

Salut am o intrebare:ce sa fac sa ma impac cu iubitul, il iubesc enorm dar nu stiu ce sa mai fac sa fim impreuna. Astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Pai in primul rand,afla daca te mai place si el. Daca nu te mai place,fii cum erai cu el,atunci cand ati fost impreuna. Daca te mai place, vorbeste cu el, fa-ti curaj! Ca asa o sa va impacati. Daca este ignorant, nu ii mai spune nimic, lasa-l sa-si dea seama ca o gresit.Prefa-te ca esti suparata pe el.El stie ca-l mai placi?

| valerutza20 explică (pentru TooNight):

El ma mai place el cunosc dupa ochii dar ingnora impacare dar nu stiu de ce ce sa ma fac

| TooNight a răspuns (pentru valerutza20):

Stai linistita, daca nu vrea sa va impacati, rezolva timpul...oh go on Ai rabdare si o sa vezi! Succes!:*