| Vasilegabriel1246 a întrebat:

Am o intrebare. Fetelor le plac baietii care beau? Intreb pentru un prieten.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce inseamna a bea? zilnic? saptamanal? ce cantitate?

| Andreeush a răspuns:

Evident că nu.

| Vasilegabriel1246 explică (pentru Andreeush):

Aha..Mersi pentru raspuns

| Sofer a răspuns:

Sunt si care le place si la care nu.

| Donsavas a răspuns:

Băieții care beau au probleme de comportament si tulburări hormonale in timp, deci nu.

| RAY a răspuns (pentru Donsavas):

Depinde si de cantitatea bauta

| Furnicuta000 a răspuns:

Baietii beau de multe ori doar ca sa se dea mari, sa fie mai cool, dar nu e nimic cool in asta. Sunt mai apreciati de 1000 ori baietii care beau doar o bere din cand in cand de pofta sau deloc decat aia care au numai bautura in cap si nu se pot rezuma doar la un pahar.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Dacă băiatul e popular, șmecher atunci ce contează dacă bea. Tot va avea succes la fete.

| Vasilegabriel1246 explică (pentru ForeverAlone97):

Si daca nu e?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Vasilegabriel1246):

Atunci mai are o șansă dacă arată foarte bine.

| alexalx1234 a răspuns:

90% din fete spun ca nu le plac astfel de baieti. Asta e o mare vrajeala. Daca nu le placeau astfel de baieti nu erau inebunite dupa ei.

| Jokers666 a răspuns:

Nu,deloc