| Bogdan_Andrei_1995_gCKI a întrebat:

Am o prietena de la 17 ani si se apropie ziua ei iar eu nu am nici o ideea ce as putea sa ii mai cumpar cadou. I-am cumpart lanticuri,bretari,cenceri,ursuleti,flori, ceasuri etc! Puteti sa imi dati si mie o ideea de un cadou frumos?

Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Denissaaa123 a răspuns:

Paiii eu as zice sa ii cumperi un ursulet mare, pufos si foarte cute :3 (Dragut) si sa ii dai un buchet de flori si o ciocolata. :3 Trandafiri rosii... A da si o felicitare in care ii scrii cateva cuvinte venite din inima. :3

| Webskne a răspuns:

Un ursulet, si in ursulet sa fie un lantic sau inel big grin pentru o femeie asta ar fi romantic big grin