| HelppMe a întrebat:

Salut, am o problema, cand cunosc o fata de fiecare data e pare atrasa de mine, imi zambeste si tot felul de chestii, dar cu timpul nu stiu ce pot sa fac si relatia dintre noi devine de fiecare data una mai rece si nu stiu ce pot face ca sa fac acea fata sa fie cu mine(daca imi place de ea cum e cazul in situatia aceasta) va rog dati un sfat, cum sa ma comport cu ca procedez ca sa nu mai pierd fetele de care sunt atras

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Fi tu insati!
Incerca sa nu te mai emotionezi ca pana la urma e si ea om.

| Radu284 a răspuns:

Invit-o intr-o zi undeva (parca, terasa, prajitura, film.) Daca este interesata, o sa accepte. Daca vine cu scuze gen: "nu pot ca am treaba in ziua aia", itnreab-o daca poate in alta zi. Daca zice ca se mai gandste, ca e ocupata. inseamna ca nu este extrem de interesata de tine.