| Alexandru009009 a întrebat:

SALUT, am o problema cu jocul metin2 ro.Pana acum mergea normal.chiar foloseam si fishbot si mergea perfect...ma rog.Ieri nu ma puteam conecta pe pegasus, doar pe acest server, ramanea blocat la conectarea ruleaza...Asa
, dupa aceea am vrut sa ma apuc de metin2 UK, am instalat, dar la patch se incarca upic, pana la 66, 7% si dupa aia ramane in loc, am zis e, hai sa ma apuc pe alt sv pe RO, dar acum face la fel si pe RO cu acel patch am sters UK, am reinstalat RO, am sters fishotu si tot nu mg, Va rog ajutati-ma Funda:*

1 răspuns:
| h3ct0r3 a răspuns:

La problema cu conectarea ruleaza era lag pe server sau era GM si la aia cu 66.7 % era de vina autopatcheru trebuie sa reformatezi calculatoru. FunDa; X