| GeO_3519 a întrebat:

SaluT! METIN2! Dau FuNDa! mi-am instalat metin2 RO si dau pe patch se incarca pana la 66.7% "la metin2_common_f_877_14629" Si ramane acoloo...crying ce fac... am reinstalat si nu merge l-am sters l-am luat iar de pe net si tot nu merrrgeeeangry? Ce Trebuie sa fac?

1 răspuns:
| JuicyCupcake a răspuns:

In primul rand Metin2 Ro nu este bun deloc.Cresti greu si nu faci nivel prea mare.Mai bine il lasi balta.Ce ai zice de Metin2 Kingdom sau Metin2 Hammer? Is servere Private i nu au virusi 100%.Garantat.Cresti ca lumea si daca te pricepi la crescut intr-o ora faci lvl 54 pe Kingdom, dar eu am lvl mai mare si joc de cateva luni.Deci lasa balta Metin2 Ro.E naspa. Sper ca ti-am fost de folos.happy