| Aminik a întrebat:

Am o problema cu laptopul, si îmi arată ecranul negru cu mouse-ul( sageata). Ce pot face sa il repar fara sa afle mama? Va rog spuneti repede. Dau FUNDA! Si vot.

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Dai restart happy acum din explicatia ta nu am inteles mai mult ca sa-ti zic ce altceva sa faci.

| Aminik explică (pentru MeConstantine):

I se mai zice si 'ecranul negru al mortii' alt ceva nu stiu. Nu merge cu restart! crying

| MeConstantine a răspuns:

Nu exista asa ceva :) totul poate fi facut :) posibil caldura recomandarea mea lasa-l inchis o zi vezi ce se intampla dupa. Daca iti apare mouse-ul inseamna ca monitorul este functional deci recomand sa dai f8, f8 si apoi intri in safe mode, daca se deschide perfect ma anunti si iti zic ce sa faci de acolo mai departe.
Postat de Constantin at www.meditatii-instalare-windows.com