| twitttttt a întrebat:

Am o problema pe Facebook. Mi-am pus o poza noua de profil si cand intru nu apare si cand intrau a doua sau a treia oara apare straight face Care e problema :O?

Răspuns Câştigător
| tzze a răspuns:

Supra-aglomerarea site-ului cred. Si eu in ultima vreme intampin tot felul de probleme cu Facebook-ul.

3 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Nu o crede pe TZEE! Minterolling on the floor

| tzze a răspuns (pentru Idc12345):

Glumetule, cred ca ai cam mult timp liber. Mai iesi din mediul virtual, joaca un fotbal, ceva ca statul toata ziua in fata calculatorului vad ca iti face rau. Nu de alta, dar vederea ta incepe sa fie tot mai slaba cu fiecare zi, de exemplu numele este "tzze"winking

| Idc12345 a răspuns:

Nu imi poti spune tu ce sa facwinkingSi scriu cum vreau numele unei proaste kiss