| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o tunsoare si o freză modernă ce necesită foarte multă atentie si ingrijire de altfel.Ideea este următoarea : am folosit fixativ,era ok dar faceam putină mătreată,după ce am terminat tubul de fixativ am zis să incerc si niste gel,arată mai bine ca aspect parul cu gel, dar fac mai multă mătreată decat fixativul.Trebuie să zic că nu erau nici cele mai ieftine,dar nici cele mai scumpe, costau in jur de 15 lei. Ceara am auzit că e o prostie maximă,deci nu prea vreau să incerc,spuma mă tentează.Ce să fac? Să incerc alte tipuri de fixativ sau gel,să incerc ceară sau spumă? Stiu că sunt daunatoare, dar nu imi sta parul fara.

2 răspunsuri:
| foreveryou a răspuns:

Nu mai folosii gelu' incearca fixative de la wella sunt bunewinking dar iti cumperi in functie de par si pentru matreata incerca sapunul cu sulf il face mai aspru si nu se va mai ingrasa atat de repede + scapi de matreata happy.

| Amalya88 a răspuns:

Eu sunt de parere ca fixativul e cel mai bun happy Am incercat zeci de produse de par dar nu am fost la fel de multumita ca si de fixativ. Apropo sunt fata, dar am o frizura scurta de baieti happy Sper ca te-am ajutat happy