| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare.Am 14 ani si imi place foarte mult de o colega din clasa care se intampla sa imi fie cea mai buna prietena.Ma inteleg foarte bine cu ea si am intrebat'o daca ar vrea sa fim impreuna, ea mi-a spus sa o las putin sa se gandeasca si mi-a spus urmatoarea zi ca putem incerca in jur de o saptamana sa vedem daca merge (fix cea de vacanta) dar ea a fost plecata la tara si am vorbit doar prin mesaje, nu prea am putut sa ii demonstrez, ea fiind la tara cu familia ei desi i'am spus cat de mult tin la ea si o iubesc.Cand vine imi spune ca ar fi vrut sa fim impreuna dar suntem prieteni buni de prea mult timp si este foarte ciudata situatia...Anyway, am intrebat'o daca ar fi vrut sa nu ne fi cunoscut ca sa putem fi impreuna si mi-a raspuns sincer ca da. Tin foarte mult la ea si nu as vrea sa renunt. Maine, in drum spre scoala mi-am propus sa vorbesc din nou cu ea. Sfaturi va rog? happy

1 răspuns:
| anonimussssssss a răspuns:

Pai daca o sa fiti impreuna s-ar putea sa se duca prietenia asta.dar mai bine impreuna cu ea ca si ea vrea asta bafta