| pababiba a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, de ce nu se legalizeaza marijuana, ca e funny, verde, plante, si nu creeaza dependenta? :](sau cum e ala )

Răspuns Câştigător
| EduardGa a răspuns:

Desi marijuana nu este legala la noi, asta nu inseamna ca cei care o consuma in mod frecvent nu o procura usor.Se gaseste peste tot, pe toate drumurile, crede-ma. Oricum, daca ar legaliza-o, n-ar mai avea nici un farmec, nu? Trebuie sa lupti pentru ceea ce iti place si pentru ceea ce vrei... laughing

1 răspuns:
| gangstarap a răspuns:

Frate bag cat mai potiiiiiiiiii peste 5 ani am auzit ca o sa o legalizeze doamne ajuta marijuana, tutunul, alcool, marijuana
SANATATEA MEA S-A DUS PE P IN TINERETE