| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am si eu o intrebare...Din cauza timpului pe data de 8 martie nu pot sa cumpar inainte un trandafir si intrebare este daca cumpar trandafirul cand este si acea fata langa mine si il dau direct are ceva?
Sau trebuie sa il cumpar mai dinainte?
Dau funda!
Please astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| MihaiSDK a răspuns:

Sa vorbesti cu vanzatoare de dinainte sa-ti tina un trandafir (desigur ca ii si platesti) si cand te plimbi cu prietena iei usor trandafiru din bol sau ghivechi si il dai!

| Georgiana05 a răspuns (pentru MihaiSDK):

Ar merge dacă ar sta într-un oraş mic, şi îl cunoaşte vânzătoarea.

| MihaiSDK a răspuns (pentru Georgiana05):

Nu este neaparat sa il cunosca vanzatoarea! Trebuie doar sa fie intelegere, si cred ca ar fi de accord tongue

| Georgiana05 a răspuns (pentru MihaiSDK):

Ziceam aşa pentru că unele nu-s tocmai ok.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il poti lua cand esti cu ea[o s o impresioneze mai tare]

| Georgiana05 a răspuns:

E mai romantic să mergi cu ea la plimbare, să treceţi pe lângă, să iei trandafirul şi să i-l dai în mână. big grin

| anonim_4396 explică (pentru Georgiana05):

Exact happy