| Andreea930 a întrebat:

Hei! În curând pe 30 va fi ziua de naștere a unei prietene de-ale mele și nu știu ce cadou să îi cumpăr! Mă gândeam la niște creme dintr-un magazin. Voi ce spuneți? Mulțumesc anticipat :*

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Produse de machiaj, creme, parfum, bijuterii, eșarfă, curea, carți, vouchere, la fete chiar e ușor să cumperi și mai e și prietena ta ce naiba

| Bondarel99 a răspuns:

Nu creme. Ia o paleta de farduri, cat de mare iti permiti tu.

| Andreea930 explică (pentru Bondarel99):

Are și farduri laughing) altceva

| Bondarel99 a răspuns (pentru Andreea930):

Am vazut pe Facebook niste pagini care vand lantisoare din argint cu nume, ar fi un cadou dragut. Sau o bratara, un lantisor normal, orice bijuterie cred ca ar fi ok.

| cristian200313 a răspuns:

Cel mai bine este sa oferi trandafirii, brățări, haine, nu stiu, dar nu creme.

| Andreea930 explică (pentru cristian200313):

Trandafiri se ofilesc, haine are destule și nu vreau să creadă poate sau altcineva pe urmă că i-am cumpărat fiindcă nu are de îmbrăcat! În fine, poate am să îi cumpăr o brățară, dacă nu râmân la varianta mea. Că și ea la fel mi-a dat de ziua mea, nu mi-a dat cine știe ce! Așa că nici eu nu trebuie să îi cumpăr de un buget foarte mare happy

| galaxygirl13 a răspuns:

A aparut un trend pe Instagram, ce mi se pare foarte dragut, numit #explosionboxes, poti cauta cu hashtag pe insta, eu cred ca ar fi un cadou destul de original si i ar placea, poti lipi poze pe peretii de jos iar undeva spre sfarsit o cutiuta cu ceva, un inel sau o bratara. Cutiile de genul ala se pot face de mana sau poti gasi si pe net sa dai comanda.