| ruxaruxiruxyutza a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare in tabere se fac farse si daca da ce fel de farse, imi puteti spuneti?

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Depinde cu cine esti.

| adinaxD a răspuns:

Sunt atat de multe ca nici nu imi pot aminti :
pasta de dinti pe fata in timpul somnului
diferite chestii in mancare sau in bautura
lenjeria intima s-ar putea sa o gasesti pe afara
serpi de plastic in pat...sau chiar o soparla adevarata
ketchup in papuci
si multe altele... daca te duci cu colegii sau cu mai multe clase.

| ruxaruxiruxyutza explică (pentru adinaxD):

Pai eu plec cu colegii da mai vin si alte clase e grup mai mare

| ionutmen a răspuns:

Pai ce am super farsa care imi place mie e sa pui frisca sau ce ai tu la indemana si sa gadil victima cand doarme rolling on the floor

| ruxaruxiruxyutza explică:

PAI EU PLEC CU COLEGII si cu mai multe clase e grup mai mare