| anonim_4396 a întrebat:

M-am vopsit ieri cu vopsea neagra. Am vrut sa imi iau nuantator dar nu am gasit si mi-am luat vopsea. Acum chisr nu mai imi place nu stiu de ce m-am vopsit dar chiar nu mai imi place si as vrea sa imi dati un sfat ce sa fac ca sa revin la culoarea mea normala.[saten]Va multumesc!

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu, nu, nu...multa, multa rabdare, putin cate putin te vei obisnui cu acesta coloare, intre timp iti va creste si parul, deosebirea de culoare nu este prea mare? te incurajez...sub nicio forma sa nu-ti vina in gand sa te delolorezi saten, va iesi ceva groaznic.

mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este sa mergi la un salon, te va ajuta sa obtii culoarea dorita.Bafta multa si asa este cind nu ai ce face!

| Moneyandfame a răspuns:

Vezi ca se scrie "iau", legat in contextul asta.

| biby29 a răspuns:

Incearca sa te tunzi mai des ca sa-ti creasca parul mai repede, culoarea neagra nu o mai scoti din par