| bubu_4679 a întrebat:

am si eu o nelamurire si va rog sa ma ajutati...am o inaltime de 1.80 si sincer ma simt foarte complexata de lucrul asta...imi puteti spune daca sunt prea inalta? sau sa ma ajutati cu vreun sfat ceva? va rog:*

Răspuns Câştigător
| whispersinthedark a răspuns:

Ce n`as da eu sa am inaltimea ta big grin Nu ai de ce sa te simti complexata. Trebuie sa-ti privesti inaltimea ca pe un atuu.Si sa iti iubesti corpul asa cum e happy Funddabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| marlanuu a răspuns:

Nu ai de se sa te simti complexata! crezi ca Roxana Ciuhulescu se simte cumva complexata la aproape 2 metri? deloc...asa ca stai linistita!

| Geo_1903 a răspuns:

Uite cum trebuie sa privesti lucrurile gandeste-te daca ai fi fost pitica cat s-ar fi ras de tine dar a fi inalte este chiar o mandrie spune ca ai practicat un sport de mica sau ceva daca te simti asa stanjenita sad si ew am 1.75 si ma mandresc si toata lumea din jur imi spune ca arat f bine si s-ar putea sa trebuiasca sa fi si putin mai plinuta ca daca esti slaba da urat dar ti-am zis o minciuna din asta despre un sport pe care l-ai practicat in copilarie si scapi :p BAFTA te pup!