| muksi. a întrebat:

Am si eu o problema. Am 13 ani aproape. Si multi imi zic ca sunt foarte inalta pentru varsta mea [1.63] si au dreptate. chiar par inalta. foarte inalta. si greutatea e de 46 kg. si nu as mai vrea sa mai cresc. nu vreau sa fiu inalta. am deja o problema mare. ma simt mereu trista din cauza asta. parca ma simt in plus. cand toti ceilalti sunt mult mai mici ca mine (colegii, prietenii). 1.63 au fetele de 15 ani, 16. nu 13.stiti cam cat o sa mai cresc. parintii mei nu sunt inalti. mama e mica de statura si tata e destul de inalt [1.81 cam asa]. nu stiu. cam cat voi mai creste in inaltime? sau. as putea stopa cumva cresterea asta asa de mare? va roog... nu va bateti joc. pentru mine e important. multumesc!

34 răspunsuri:
| bianca695 a răspuns:

Eu am 14 Ani si am 1.66...si 48 kg... ce conteaza inaltimea oricum cand o sa crejti o sa te micsorezi(cum ar veni) cu cativa cmwinking

| anonima_3803 a răspuns:

Eu am 1. 70 si nimeni nu imi zice ca is inalta...cam toti sunteam la fel in clasa e o fata care are 1. 80
Nu-ti face griji undele fete ar vrea sa fie mai inalte
winking

| ralucalovebill a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1, 52

| ralucalovebill a răspuns:

Eu am 12 ani si a 1.52