| ItzClient a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema de ceva timp(cam de cand o inceput scoala).
Ma trezesc dimineata, ma spal pe dinti iar dupa 2-3 ore la scoala mi se usuca gura destul de tare urmand miros neplacut. Mananc guma dar parca mi se usuca mai tare gura.

Orice raspuns e bine venit happy

Mersi!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Suspect de diabet. Analize.

| Floridori a răspuns:

Probabil nu te hidratezi suficient.Bea apa in mod constant si fa-ti un obicei din asta.Nu astepta sa ti se faca sete prea tare.
Renunta la guma pentru cateva zile si incearca sa bei apa mai des.

| Amanda1 a răspuns:

Poate ai diabet, sau vorbesti prea mult la scoala