| Ak69 a întrebat:

Deci am o problemă... Am o igienă destul de ok... Deci eu mă spăl pe dinți în 2 randuri... Seara si inainte de a pleca la școală... Totuși se pare că mie imi miroade gura... Nu vady o explicație... De mâncat mănânc dimineața inainte de a ma spala, la școală mănânc doar dulciuri. Deci mi se pare ciudat de ce mie îmi miroase gura? Voi incepe să mănânc guma pe lângă spalatul dinților, dar totuși sunt curios care ar fi problema ( la școală nu mănânc, doar dulciuri, dar rar ). chiar sunt curios de ce aș avea problema asta...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil suferi de afectiunea numita halena/halitoza. Citeste urmatorul material : http://www.detoxifiere-curatareacolonului.ro/halena/

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Poate fi de la stomac(adică ca sursa mirosului să nu fie gura în sine). Du-te la un doctor.

| MistretulPufos a răspuns:

Poate ai paraziti, fa-ti analizele silly