| maryngeorge a întrebat:

Salut am si eu o problema de la un timp pc-ul meu imi tot cere cd-ul cu windows imi scrie " File that are required for windows to run properly have been replaced by unrecognized versioms. To maintain system stability.
Windows must restore the original versions of these files
Insert your windows xp professional service pack 3 cd now "
spuneti-mi si mie daca ati patit si voi si cum ati scapat sau ce sa fac sa nu-mi mai apara

1 răspuns:
| GiacomO a răspuns:

Instalează windows-ul din nou. E cea mai simplă reparare laughing Sau bagă cd-ul cu windows și repair.