| Blake1 a întrebat:

Imi apare mesajul Files that are required for Windows to run properly have been replaced by unrecognised versions.To maintain system stability Windows must restore the original versions of these files. Insertyour Windows XP Professional Service Pack 2 cd now. Si nu ma lasa sa inchid chestia asta.Mentionez ca eu nu am windows cu licenta. Sper ca nu mi se sterga toate informatiile din calculator.Ce e asta si ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DarkDV a răspuns:

Nu ti se vor sterge informatiile decat daca apare ceva mai grav.dar foarte RAR. Poate ai instalat vreo tema sau un program care are baza in system.nu-ti face griji.