| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o rugaminte pentru cei care stiu si sunt dispusi sa ajutetongue sunt baiat si parul meu e in decurs de crestere, e un par frumos care nu imi face probleme dar e destul de des si as vrea sa impletesc cate o suvita doua pe ici pe colo pentru a mai reduce din volum si pentru ca sunt curios cum ar aratatonguesper ca bine dar problema e ca nu stiu cum.lungimea parului e cam cat lungimea unui pix/creion...nu stiu cum e cel mai bine sa il impletesc in 3/4 sau asa ceva am citit adineauri si sunt confuz ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Dude, lasa-l mare si fa-ti o coafura afro ca a lui lenny kravitz in anii 80.

| alexandramarya a răspuns:

Mai bine in 3