| Adry_9197 a întrebat:

SALUT am terminat gimnaziu si nu stiu ce sa fac sa plec la chisinau la COLEGIU FINANCIAR-BANCAR DIN CHISINAU sau sa ramin la liceu, cred ca care au trecut prin asta miar putea da niste sfaturi bune.

4 răspunsuri:
| gangster112_8833 a răspuns:

Mai bine te-ai lasa de scoala frate numai analfabeti aveti prin Moldova naspa rau, uuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaa jos cu voi!

| gangster112_8833 a răspuns:

Ok!, daca esti fata imi pare rau dar u din intrebarea ta jumatate e corect in rest. Ex :,, cred ca care '' cacare laughing, miar fara cratima si Chisinau

| Adry_9197 explică:

In primul rind sint fata si al doilea rind nu toti sint analfabeti...si invat bine pot sa ajung acolo.

| Adry_9197 explică:

Ma ajuta cineva?