| MariusBlack98 a întrebat:

Salut, am trecut in clasa a9a si sunt la profilul economic ...este cineva pe aici care a facut sau este la acest profil? vreau sa stiu daca e o alegere buna si ce facultati pot sa urmez

2 răspunsuri:
| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Da si eu tot la profil economic am nimerit.Este destul de Okey, dar necesita multa invatatura ca sa nu se piarda cunostintele acumulate, pentru ca sunt foarte importante.Si din asta castigi foarte multi bani.Te poti face Economist la o firma, etcbig grin.Si ca facultati zic doar facultatea de economie.happySi trebuie sa iti placa matematica, sau macar sa o prinzi repede.Dar nu iti face griji, nimic nu este imposibilbig grinSucces la liceu, si bafta in viatahappy...