| William1000 a întrebat:

Am un coleg care isi tot bate joc de mine. Ce replici de inchis gura imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

"Calul moare de drum lung, iar prostul de grija altuia"
Daca nici cu asta nu merge, inseamna ca e dobitoc si nu merita atentia ta deoarece esti mult superior lui in materie de inteligenta, lasa l sa se chinuie in lumea lui, destepul cedeaza, nu coboara la nivelul redusilor mintal.

5 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Ia-ti un teaser sau intoarce-i ficatul pe dos. Sa vezi ce liniste se face deodata.

| pagliaci a răspuns:

Indiferenta doare mai tare.

| William1000 explică:

Am de precizat ca motivul pentru care isi bate joc de mine este ca am luat o nota mai mare decat al lui si crede ca ma laud.

| Alex123sss a răspuns:

Ce note tu 5 si el 4 laughing)))). Asta e motiv de cearta, daca tu ai luat o nota mai mare decat el deja ai castigat iar daca te lauzi nu o mai face, lasa-l ca oricum chestia asta il roade si fara sa mai pui tu sare pe rana.

| Naruto007 a răspuns:

Pocnestel sau nu il mai baga in seama tu decizi?